• CZK EUR USD
  • LOGIN Registrace

Nejčastější dotazy (FAQ)

Nejčastější dotazy ke správě a registraci doménových jmen.

Ilustracni

Všeobecné dotazy

Proč uvádíte ceny v halířích?

Jelikož nabízíme stovky druhů domén, které nakupujeme od zahraničních registrů v různých měnách, je prodejní cena domény vždy přepočítána z měny nákupní. Díky kurzovním rozdílům se může také stát, že se ceny mění každý den. Způsob výpočtu ceny na základě aktuálního kurzu je spravedlivý jak vůči zákazníkům, tak i pro naši společnost. Podrobné informace jak se počítají ceny domén uvádíme na stránce Ceny a platby.

Jak mohu nabít kredit?

V administraci v sekci Fakturace můžete kredit dobít on-line některou z nabízených platebních metod nebo provést dobití pomocí bankovního převodu s vyznačeným variabilním symbolem.

Kde najdu daňový doklad?

Daňový doklad je zasílán po každé finanční operaci na účtu (registrace domény, prodloužení domény) nebo v okamžiku přijetí platby kreditu. Doklad je zasílán na kontaktní e-mail nebo na vyplněný fakturační e-mail.

Na e-mail mi přišlo oznámení s chybou, co mám dělat?

Náš systém reportuje zákazníkům stav požadované operace. V případě že nerozumíte obdržené informaci, neváhejte neprodleně kontaktovat zákaznickou podporu.

Správa účtu

Převod domény mezi účty

Převod domény se provádí jako "Nová objednávka -> Převod domény mezi účty", s následným výběrem autorizace. Možné autorizace: Autorizace na emailu současného plátce | Autorizace na emailu majitele domény | Autorizace heslem pro převod (AUTHID).
Pro více domén lze využít "Hromadné operace -> Hromadný převod domén na jiný účet".

Registrace domén

Jak zaregistrovat doménu?

Doménu můžete zaregistrovat neprodleně po zadání názvu a ověření že je doménové jméno volné. Protože je doména vždy pouze jedna, doporučujeme provést úhradu co nejrychleji pomocí kreditní karty nebo z přednabitého kreditu. Rozhodně se nevyplatí s úhradou otálet, protože kdokoliv jiný může doménu registrovat na sebe.

Jak na změnu vlastníka domény?

Jak změnit DNS nebo editovat DNS záznam?

Jak mám prodloužit platnost doménového jména?

Pokud to doména umožňuje, je možné kdykoliv prodloužit doménu v administraci v seznamu domén.

Společnost GRANSY spravuje      domén . Statistika domén >>

© 2014 - 2024 Gransy s.r.o. |  www.subreg.cz | Společnost Gransy je akreditovaným registrátorem organizace ICANN . Všechna práva vyhrazena.           subacc