• CZK EUR USD
  • LOGIN Registrace

Ceny a platby

Informace o cenách domén a možnosti plateb.

Условия и правила

Ceny domén

Společnost Gransy s.r.o., český ICANN akreditovaný registrátor domén, nabízí stovky druhů internetových doménových koncovek. Domény jsou nakupovány od registrů v různých světových měnách (EUR, USD, GBP, CNY, HUF, …). Pro zajištění transparentnosti při tvorbě cen je systémová cena domény nastavena v měně, ve které je nakupována v registru nebo u dodavatele. Ceník domén pro zákazníky je každý den ráno přepočítáván aktuálním kurzem ČNB a mezinárodním kurzem u měn, kde ČNB nevyhlašuje denní kurzy. Z těchto důvodů se může stát, že je cena domény mírně odlišná než v jiném dni. Pokud je kurz koruny kolísavý, ev. měny ve které se nakupují služby, může být cenový rozdíl v čase výrazný - například cena nové domény a obnovení po roce.

Kreditní systém

Správa domén probíhá v naprosté většině případů on-line. Pro co nejrychlejší zajištění placených operací (např. registrace domény) doporučujeme udržovat dostatečný kredit na svém účtu, který můžete nabít některou z platebních metod.
V případě neúspěšných placených operací (např. doména nemohla být registrována), je automaticky platba vrácena na kredit pro další využití zákazníkem.

Druhy plateb

Naši zákazníci mohou využívat různé druhy plateb, které akceptujeme.

Kreditní karta

Podporujeme karty VISA, Maestro a MC/EC. Minimální platba je ve výši 100 Kč a není účtován poplatek.

Bankovní převod

Bankovním převodem je možné platit na naše účty u ČSOB nebo FIO Banka. Na Slovensku je možné hradit do FIO Banka.

PayPal

Podporujeme populární internetový platební systém PayPal. Minimální platba je ve výši 1000 Kč a k hrazené částce je připočítán 5% poplatek.

Webmoney

Podporujeme Ruský internetový platební systém Webmoney. Minimální platba je ve výši 1 Kč a k hrazené částce je připočítán 10% poplatek.

Společnost GRANSY spravuje      domén . Statistika domén >>

© 2014 - 2024 Gransy s.r.o. |  www.subreg.cz | Společnost Gransy je akreditovaným registrátorem organizace ICANN . Všechna práva vyhrazena.           subacc