• CZK EUR USD
  • LOGIN Registrace

O společnosti Gransy

Společnost Gransy je dynamická česká firma s působením i mimo hranice České republiky. Nabízíme nejširší nabídku světových domén na trhu a jsme prvním a jediným akreditovaným ICANN registrátorem v České republice.

Ilustracni

Své komplexní doménové služby poskytuje koncovým zákazníkům, internetovým společnostem, firmám i doménovým registrům nejen v České a Slovenské republice. Dnes našich služeb využívají partneři a registrátoři z celého světa.

V roce 2010 jsme jako první společnost v České republice získali prestižní akreditaci ICANN a v současné době jsme akreditovaným registrátorem bezmála stovky světových registrů, samozřejmě včetně národní domény CZ a evropské domény EU. Počet všech doménových koncovek, které pro naše zákazníky můžeme zaregistrovat se již blíží k hranici 1000 TLD.
Při správě statisíců domén klademe vysoký důraz na automatizované zpracování, které nám i zákazníkům usnadní administraci domén. Naše webové rozhraní a automatické kanály (API) pravidelně vylepšujeme a rozšiřujeme o nové funkce.

Naše portfolio služeb je doplněno webhostingovými projekty a nebo třeba nabídkou SSL certifikátu pro zvýšení bezpečnosti na internetu.

Více informací o naši společnosti a projektech naleznete na našich firemních stránkách www.gransy.cz.

Společnost GRANSY spravuje      domén . Statistika domén >>

© 2014 - 2024 Gransy s.r.o. |  www.subreg.cz | Společnost Gransy je akreditovaným registrátorem organizace ICANN . Všechna práva vyhrazena.           subacc