• CZK EUR USD
  • LOGIN Registrace

SSL certifikáty RapidSSL

Společnost Gransy nabízí svým zákazníkům plně důvěryhodné SSL certifikáty od společnosti RapidSSL. CA RapidSSL je velmi populární certifikační autorita vydávající jedny z nejlevnějších SSL certifikátů.

Ilustrate

CA RapidSSL patří do rodiny společnosti Symantec, která je garantem bezpečnosti na internetu. V naší nabídce jsou dva typy SSL certifikátů RapidSSL. Klasický RapidSSL pro zabezpečení jedné domény a RapidSSL WildCard, který umožňuje zabezpečit neomezený počet domén n-tého řádu.
Volbou nejlevnějšího SSL certifikátu zákazník získá možnost zabezpečit svoji webovou prezentaci, aniž by návštěvníci byli obtěžováni jakýmkoliv hlášením o „nedůvěryhodnosti“ certifikátu, které se zobrazuje převážně u certifikátů neznámých autorit. Pomocí certifikátu RapidSSL se bezpečně ochrání data, která se přenáší po internetu z webového prohlížeče uživatele a servery.

RapidSSL certifikát

Nejlevnější SSL certifikát od společnosti RapidSSL nabízí zcela základní autentifikaci pomocí odeslaného e-mailu na vybranou adresu domény. Díky tomuto jednoduchému ověření lze vystavit SSL certifikát po uhrazení během minuty. Vystavený SSL certifikát obsahuje pouze informace o doméně, bez jakýchkoliv dalších údajů. Jeho hlavním úkolem je zajistit zabezpečení dat na síti, což plně splňuje a hodí se pro jakékoliv zabezpečení www stránek, aplikací, včetně aplikací pro facebook.

RapidSSL 1 rok 2 roky
Nový SSL (NEW) 345,61 Kč 531,17 Kč
Prodloužení SSL (NEW) 345,61 Kč 691,22 Kč

Ceny bez DPH. Objednávka SSL certifikátu se provádí po přihlášení na účet.RapidSSL WildCard certifikát

Rapid WildCard certifikát patří do skupiny tzv. "hvězdičkových" SSL certifikátů, pomocí kterých je možné zabezpečit neomezené množství domén n-tého řádu (pouze v jedné úrovni, například 3. řádu). Procedura vystavení SSL certifikátu je obdobná jako u jednoduchého RapidSSL certifikátu a při on-line platně je možné jej získat téměř neprodleně po potvrzení konfirmačního e-mailu. Vystavený SSL certifikát obsahuje pouze informace o doméně, bez jakýchkoliv dalších údajů. Jeho hlavním úkolem je zajistit zabezpečení dat na síti, což plně splňuje.

RapidSSL WildCard 1 rok 2 roky
Nový SSL (NEW) 2 528,26 Kč 5 056,52 Kč
Prodloužení SSL (NEW) 2 528,26 Kč 5 056,52 Kč

Ceny bez DPH. Objednávka SSL certifikátu se provádí po přihlášení na účet.Upozornění k objednávce
Vydání SSL certifikátu probíhá na základě e-mailového ověření zaslaného na vybraný e-mail (admin@domain.tld, administrator@domain.tld, hostmaster@domain.tld, webmaster@domain.tld nebo postmaster@domain.tld). Je v zájmu zákazníka, aby uvedený e-mail byl plně funkční.
CA disponuje seznamem názvů, při kterých dochází i k manuálnímu ověření žádosti. V takovém případě je objednávka pozastavena až do okamžiku, kdy dojde k úplnému ověření. Žádosti o certifikát s doménou obsahující názvy jako "bank", "facebook", "ibm", ... nebudou vůbec vystaveny.
V případě objednání certifikátu RapidSSL doporučujeme žádat o certifikát pro plný název domény s www (www.domain.tld). V tom případě dojde k doplnění certifikátu i o název bez www a SSL komunikace bude bezproblému fungovat na obou doménách. Při žádosti o doménu bez www nebude název s www doplněn!

Společnost GRANSY spravuje      domén . Statistika domén >>

© 2014 - 2024 Gransy s.r.o. |  www.subreg.cz | Společnost Gransy je akreditovaným registrátorem organizace ICANN . Všechna práva vyhrazena.           subacc