• CZK EUR USD
  • LOGIN Registrace

Nejčastější dotazy (FAQ)

Nejčastější dotazy k partnerskému programu.

Ilustracni

Jak se stát partnerem?

Partnerské služby jsou určeny převážen pro firmy z IT prostředí, což jsou hostingové společnosti, ISP, design studia a agentury. Partnerem se může stát i společnost, která má ve svém portfoliu minimálně 100 různých domén, které má převedeny na účet u naší společnosti. Zájemce o partnerskou spolupráci musí v prvním kroku vyplnit formulář v administraci.

Mohu nabízet domény za vlastní ceny?

ANO, cenovou politiku si každý partner určuje sám.

Mám mnoho domén u různých dodavatelů, jak je převedu?

Našim partnerům nabízíme možnost automatizovaného převodu domén od různých registrů pod naši správu. Způsob převodu vždy záleží na typu TLD a dodavatele a je řešen individuálně. S převodem Vám rádi pomůžeme, neváhejte se na nás obrátit.

Mohu používat API?

Automatizované zpracování pomocí API může začít partner využívat okamžitě, jakmile si vytvoří na našich stránkách vlastní účet. API je otevřené i pro běžné zákazníky, čili jej může využívat i zákazník s menším počtem domén.
Oproti tomu například protokol EPP může partner využívat pouze po uzavření reseller smlouvy a mít dostatečný počet domén pod naší správou.

K čemu slouží Whitelabel

Whitelabel je systém, který umožňuje partnerovi nabízet doménové služby pod vlastním brandem s minimálními vstupními náklady. Naše společnost se stará o funkční zázemí a partner si sám nastyluje design webových stránek pro prodej služeb. Služby je určena pro partnery s minimálně několika stovkami TLD ve správě.

Jsou kontaktování zákazníci partnera Vaší společností?

Naše společnost v žádném případě nekontaktuje zákazníky partnera. V případě, že se zákazník obrátí na naši společnost, je mu sděleno, že se má obrátit na partnera, kde se jeho doména nachází.
Podle pravidel RRA však je nutné pravidelně zasílat na gTLD domény ověřovací e-mail. V tomto případě je zákazník z naší strany ověřován. V rámci reseller programu je možné, aby byl e-mail zasílán z adresy resellera.

Společnost GRANSY spravuje      domén . Statistika domén >>

© 2014 - 2024 Gransy s.r.o. |  www.subreg.cz | Společnost Gransy je akreditovaným registrátorem organizace ICANN . Všechna práva vyhrazena.           subacc