• CZK EUR USD
  • LOGIN Registrace

Co je prémiová doména?/ What is premium domain name?

(Aktualizace: 2024-05-29 18:35:26)

CZ (English version below):
Pokud je doména prémiová, znamená to že její cena bude mnohonásobně vyšší oproti ceně běžné domény. Prémiové domény jsou většinou krátké názvy (1-4 znakové názvy) a také běžné výrazy např. "hello" .

Prémiovost domény určuje příslušný registr, může tak učinit kdykoli pro jakoukoli doménu, tedy i pro již zaregistrovanou. Zda je doména prémiová budete upozorněni při zadání objednávky, kdy se zobrazí hláška o prémiovosti domény a její ceně.

Prémiová doména

Zdali je doména prémiová lze také zjistit pomocí API příkazu Check_domain

https://subreg.cz/manual/?cmd=Check_Domain

Pokud je doména prémiová, tak se zobrazí "Premium 1" a ceny operací (Renew, Transfer, atd.).
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EN:

If the domain is premium, it means that its price will be many times higher than the price of a regular domain. Premium domains are usually short names (1-4 character names) and also common terms such as "hello" .

The premiumness of a domain is determined by the respective registry, it can do so at any time for any domain, including those already registered. You will be notified whether the domain is premium when you place an order, when a message about the premiumness of the domain and its price will be displayed.

You can also find out if a domain is premium by using the API command check_domain

https://subreg.cz/manual/?cmd=Check_Domain

If the domain is premium, it will display "Premium 1" and the prices of the operations (Renew, Transfer, etc.).

 

Společnost GRANSY spravuje      domén . Statistika domén >>

© 2014 - 2024 Gransy s.r.o. |  www.subreg.cz | Společnost Gransy je akreditovaným registrátorem organizace ICANN . Všechna práva vyhrazena.           subacc