• CZK EUR USD
  • LOGIN Registrace

Co je subdoména?/ What is subdomain?

(Aktualizace: 2024-05-29 18:36:20)

CZ (English version below):
Subdoména je doména která je vytvořena "pod" hlavní doménou. Například aaaaa.subreg.cz je subdoménou pro hlavní doménu subreg.cz .

Pokud vlastníte doménu "mojeskveladomena.cz" můžete si vytvořit jakoukoli subdoménu, například "totoje.mojeskveladomena.cz"

Subdoména může mít nastavené vlastní DNS záznamy nezávisle na hlavní doméně, může tedy například směřovat i na jiný webhosting než hlavní doména.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EN:

A subdomain is a domain that is created "under" the main domain. For example, aaaaa.subreg.cz is a subdomain for the main domain subreg.cz .

If you own the domain "mojeskveladomena.cz" you can create any subdomain, for example "totoje.mojeskveladomena.cz"

A subdomain can have its own DNS records set independently of the main domain, so it can, for example, point to a different web host than the main domain.

Společnost GRANSY spravuje      domén . Statistika domén >>

© 2014 - 2024 Gransy s.r.o. |  www.subreg.cz | Společnost Gransy je akreditovaným registrátorem organizace ICANN . Všechna práva vyhrazena.           subacc