• CZK EUR USD
  • LOGIN Registrace

První kroky na subreg.cz

(Aktualizace: 2021-02-08 20:14:22)

Pokud si u nás vytvoříte účet je potřeba nastavit pár věcí pro používání.

Uživatelské nastavení:


Informace o účtě - V uživatelském nastavení máte možnost editovat Vaši adresu, IČO a DIČ. Máte zde i možnost vyplnit defaultní kontakty pro .CZ a .SK domény a zároveň i NSSet pro .CZ domény. Údaje o uživateli jsou zároveň i fakturační údaje, na které Vám budou vystavovány faktury. Při registraci nového uživatele je nový účet vytvořen jako NEplátce DPH. Pro úpravu na plátce DPH je nutné nás kontaktovat.


Hesla a moje ID - Zde máte možnost nastavení nového heslo k Vašemu účtu, Moje ID a HW klíče. Máte zde možnost nastavení, jakým způsobem si budete přát se přihlašovat k Vašemu účtu.

Notifikace a novinky - Zde si nastavíte zasílání automatických zpráv či notifikace o kreditu a expiraci. Pokud si přejete, aby Vám chodily emaily o výši Vašeho kreditu, o expiracích domén, nebo abyste byli informováni o stavech Vašich objednávek, tak zde v této sekci máte možnost nastavení těchto emailů

Fakturace:


Platby za služby u naší společnosti můžete provést dvěma způsoby:
-    platbou z kreditu (dobití kreditu proveďte ve Vaši administraci, levé menu—> fakturace—>dobití kreditu. Objednávky při dostatečné výši kreditu jsou zpracovány ihned a nemusí se čekat, až bude platba připsána na náš účet.  Další výhodou je, že pokud využíváte platbu formou kreditu, máte možnost využít akční ceny.
-    výzvou k platbě: https://subreg.cz/cz/fakturace/proforma/ z důvodů omezení banky nejsou částky menší než 100 CZK a menší než 1 EUR automaticky zpracovávány.
Jakmile dojde k nabití kreditu či přijetí platby za novou objednávku, bude Vám automaticky zaslána faktura na kontaktní mail u Vašeho účtu nebo si ji budete moci vždy stáhnou na adrese https://subreg.cz/cz/fakturace/list/. Váš aktuální ceník, dle kterého se Vám strhává kredit za registrace/prodloužení atd. naleznete v menu Fakturace ve Vaší administraci.

Přehled domén

Pokud máte zaregistrovanou první doménu, budete ji mít na Vašem účtu právě v přehledu domén.
Zde uvidíte jméno domény, vlajku příslušného státu a datum expirace. Zároveň máte možnost doménu administrovat. Můžete:

  • Zjistit Informace o doméně
  • Prodloužit doménu
  • Editovat doménu
  • Nastavit DNS
  • Nastavit Autorenew

Informace - zde si zobrazíte údaje z registru o vlastníkovi, administrativním a technickém kontaktu, Plátci, DNS, registraci a expiraci domény, apod. Zároveň zde můžete provádět různé akce.
Prodloužit - prodloužíte doménu na další období, platbu provádíte z kreditu či výzvou k platbě
Editovat – v případě, že potřebujete v registru upravit údaje u domény, jako například DNS, admina, či majitele
Nastavit DNS – pokud doména používá naše nameservery je možné zde upravovat DNS záznamy
Nastavit Autorenew – pokud každý rok nechcete ručně prodlužovat Vaši doménu, ale automaticky ji prodloužit, je právě tato volba pro Vás. Autorenew používá platbu z kreditu.

Společnost GRANSY spravuje   386 773   domén . Statistika domén >>

© 2014 - 2021 Gransy s.r.o. |  www.subreg.cz | Společnost Gransy je akreditovaným registrátorem organizace ICANN . Všechna práva vyhrazena.           subacc