• CZK EUR USD
  • LOGIN Registrace

Jak změnit údaje na kontaktu, když nejsme určeným registrátorem?

(Aktualizace: 2012-03-15 03:11:34)

Pro změnu na CZ kontaktu je nutné kontaktovat Vašeho určeného registrátora kontaktu, který má oprávnění danou změnu provést, viz výpis z http://www.nic.cz/whois/.

Nebo máte možnost kontakt převést k naší společnosti a to na základě AUTH ID kontaktu, který si můžete např. nechat zaslat na email, který je v registru u kontaktu uveden. AUTH ID kontaktu je možno si nechat zaslat z této adres:

http://www.nic.cz/whois/publicrequest/

 Transfer kontaktu k naší společnost:

Po přihlášení do administrace na Subregu, vyberete v levém menu položku Ostatní (specifické TLD) - Nový objekt  a vyberete -Transfer Objektu (NSSet, KeySet, Kontakt). Zde zadáte požadovaný kontakt, vložíte AUTH ID kontaktu a zadáte převod.

 Kontakt je ihned převeden k naší společnosti a máte jej možnost editovat a to opět přes položku Kontakty v levém menu, zde zadáte přehled kontaktů, vyberete daný kontakt a kliknete na editaci kontaktu.  Veškeré změny na CZ ID kontaktu potvrzujete elektronickou cestou a to z mailu, který je na NICu uveden. V případě, že email není funkční a potřebujete editovat právě jej, je nutné vytisknout příslušný formulář a zaslat ověřený na naši adresu (formulář je k dispozici ke stažení při editaci kontaktu). Změnu emailu po obdržení formuláře provedeme my.

Společnost GRANSY spravuje   378 895   domén . Statistika domén >>

© 2014 - 2019 Gransy s.r.o. |  www.subreg.cz | Společnost Gransy je akreditovaným registrátorem organizace ICANN . Všechna práva vyhrazena.           subacc